Stichting Oudenbossche Karnaval

Organisatie van de SOK

De overkoepelende organisatie, die in Oudenbosch zorgt voor het voortbestaan
van het traditionele cultuurfeest karnaval, is de Stichting Oudenbossche Karnaval.
Deze stichting werkt met een groot aantal vrijwilligers in een aantal commissies,
welke allen hun eigen specifieke taak hebben.

Er is een groot aantal vaste commissies en af en toe een tijdelijke commissie,
zoals in seizoen 2016-2017 de commissie 66 jaor Puitenols Karnaval.
Alle leden van de boerenraad hebben zitting in minstens één commissie.

De commissies staan onder leiding van een coördinator, die er zorg voor draagt
dat alles binnen de commissie volgens de regels verloopt. Hij of zij zorgt ervoor,
dat de boekhouding van de commissie klopt en dat er afstemming plaatsvindt
met het bestuur en de andere commissies binnen de Stichting.
Alle bestuursleden zijn aanspreekpunt voor een aantal commissies, zie hieronder.

Patrick Schouw

Voorzitter : Patrick Schouw
Secretaris : Johan Rubbens
Penningmeester : Esther van der Muuren
Leden :
Bart Verschuuren
Tim Blommerde
Arno Renne
Nathalie Christa

Coördinator: Pierre de Rooij

Leden:
Gert Schreurs
Gerben Rombouts
Sander Eenhuizen
Sjoerd Liebreks

Coördinator: Ad Hagenaars

Coördinator: Susan Huiskamp

Leden:
Sanne de Jong
Marieke Heijne

Coördinator: Patrick Schouw

Johan Rubbens

Coördinator: Niek Hellemons

Leden:
Bert Rubbens
Henk Wagemakers
Johan Rubbens
Lucien van de Klundert
Mathieu Maas
Marcel Klaverveld
Piet Dingemans
Roel van de Sande
Sander Eenhuizen
Ton Dingenouts

Coördinator: Johan Rubbens

Leden:
John Lambregts
Esther van der Muuren

Esther van der Muuren

Coördinator: Esther van der Muuren

Leden:
Ellen Konings
Erwin van Peer
Martijn van Haaster
Ruth Vos
Sjoerd Liebreks
Daniëlle Laros

Coördinator: Esther van der Muuren

Coördinator: Harrie Konings

Leden:
Beppij van Dael
Marloes van de Sande
Jordy Lambregts

Coördinator: Clasien van der Harst

Leden:
Esther van der Muuren
Ton Dingenouts

Coördinator: Clasien van der Harst

Leden:
Petra Roks

Bart Verschuuren

Coördinator: Susan Huiskamp

Leden:
Mathieu Maas
Roel van de Sande
Johan Rubbens
Deelnemende clubs

Coördinator: Joost Verschuuren

Leden:
Michael Bakkers
Nico van Ginhoven
Tijn van der Muuren
Ton Bosman

Coördinator: Edon Mollen

Benjamin Coolen
Henk Bastiaansen
Imke Korsmit
Daniëlle Laros-Boere
Johan Rubbens
Laury van Nispen
Milou van Bodegraven
Sjoerd van Nispen
Walter de Wit

Coördinator: Jordy Lambregts

Tim Blommerde



Leden:
Prins : Geert-Jan van Spaandonk
Grootste Boer: Tim Blommerde
Pliessie : Rob van Merriënboer
Nar : Henk Bastiaansen
Hofchauffeur : Kees Schouw

Leden:
Bert Rubbens
Clasien van der Harst
Esther van der Muuren
Gert Schreurs
Harrie Konings
Imke Korsmit
Ingrid Mulder
Johan Rubbens
John Lambregts
Marieke Heijne
Milou van Bodegraven
Niek Hellemons
Pierre de Rooij
Roel van de Sande
Sander Eenhuizen
Sjoerd Liebreks
Susan Huiskamp
Tim Blommerde

Leden:
Arold van der Muuren
Gert Schreurs
Harry Konings
Johan Rubbens
Niek Hellemons
Pierre de Rooy
Sander Eenhuizen
Sjoerd Liebreks

Coördinator: Nico van Ginhoven

Leden:
Clasien van der Harst



Leden:
Prins : Jan Mol
Kleinste Boer : Bram van Hoof
Hofdame : Sterre van Peer
Narreke : Iris Jansen

Leden:
Joris Konings
Carola van den Broeke

Coördinator: Didi Blommerde-Hermus

Leden:
Jordy Lambregts
Roel de Wild
Natasja van de Lindeloof
Marjolein Jochims-Augustus

Arno Renne

Coördinator: Sjoerd Liebreks

Leden:
Bob Schreurs
Didi Blommerde-Hermus
Jan-Pieter Blaauwhoed
Patrick Schouw
René de Beer
Daniëlle Laros-Boere

Coördinator: Kees-Jan van Spaandonk

Leden:
Joep de Wildt

Coördinator: Bert rubbens

Leden:
Henk Bastiaansen

Coördinator: Natasja Jongenelen

Leden:
Christa van Meer
Walter van Meer
Anita Ruizing
Ingrid Mulder
Conny de Jong

Nathalie Christa

Coördinator: Mandy Ros

Leden:
Anouk de Jong
Daisy Vervaart
Ellen Konings
Eveliene van Gils
Karlijn Verschuuren
Kevin van Ham
Kim Lips
Laury van Nispen-Bodegraven
Martijn Cooijman
Nathalie Christa
Tim Blommerde